Aplikacje

Jesteśmy właścicielem marki 123 Kids Fun produkującej mobilne aplikacje dla najmłodszych. Tworzymy aplikacje na systemy iOS, Android oraz Windows i Mac. 123 Kids Fun to zespół doświadczonych programistów, grafików, projektantów i marketingowców. Wszystkie gry dla dzieci, które produkujemy przygotowywane są we współpracy z pedagogami i specjalistami, ale przede wszystkim z dziećmi i z myślą o nich.

Wierzymy w naukę poprzez zabawę, a dzięki naszym aplikacjom udowadniamy, iż technologia i rozwój tworzy nowe, niesamowite możliwości do nauki i odkrywania świata.
Wspieramy i uczestniczymy w projektach edukacyjnych i otwieramy dzieci i rodziców na świat technologii.

16 mln
pobrań naszych aplikacji na świecie

8 lat
doświadczenia w tworzeniu aplikacji

Przygodę z aplikacjami rozpoczęliśmy w 2009 roku i jesteśmy liderem na rynku polskim w kategorii edukacja (App Store). Dbamy o to, by produkty naszej marki kojarzone były z wysoką jakością wykonania, doświadczeniem, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Naszym celem jest edukowanie najmłodszych, rozbudzanie ich ciekawości i kreatywności – wierzymy w dzieci i pomagamy im kształtować swoją rzeczywistość.

Nasze aplikacje

belka_music
Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40
google-play-badge (1)
appgallery-badge

Music – od najmłodszych lat nasze dzieci uwielbiają sprawdzać jakie dźwięki wydają różne przedmioty. Bardzo też lubią grać na instrumentach muzycznych. Nie wszyscy mamy do nich dostęp a w naszej aplikacji jest ich aż kilkanaście. Najmłodsi mogą sprawdzić jak one wyglądają i jak grają, a może kiedyś dzięki temu będą chciały zagrać na prawdziwych?

cyferki
belka_cyferki
Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40
google-play-badge (1)
appgallery-badge

Cyferki – Idealne rozwiązanie dla przedszkolaków, które zaczynają swoją przygodę z cyferkami. W trakcie zabawy dzieci uczą się między innymi pisać cyfry, liczyć przedmioty, dodawać i odejmować. Za dobrze wykonane zadania otrzymują ślimaki, o które dbają, ucząc się przy okazji obowiązkowości i odpowiedzialności. Gra pełna jest animacji i dźwięków, nie zabrakło też lektora, który objaśnia zadania. Obowiązkowa pozycja dla najmłodszych.belka_alphabet
Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40
google-play-badge (1)
appgallery-badge

Alphabet – świetna aplikacja do nauki angielskiego dla najmłodszych, gdzie poznają litery ale przede wszystkim naprawdę sporo słów w tym języku. Dziecko uczy się bawiąc i rozwiązując zadania. Wiele kolorowych i zabawnych animacji, mnóstwo dźwięków i native speaker to dodatkowe zalety.

Kontakt
Dawid Piętka
dawid@rosmedia.com.pl
+48 697 328 252

Aplikacje stworzone dla naszych klientów

Kreatywność oraz wysoki poziom proponowanych usług zagwarantowały nam współpracę przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań między innymi dla światowych koncernów oraz jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek.  

900x400_absolut
900x400_ballantines_brasil
900x400_ballantines_hard_fired
900x400_bezpieczne_kapieliska
900x400_chivas
900x400_czas_na_bydgoszcz
900x400_jameson
900x400_oceanarium
900x400_pesa
900x400_pszczola
900x400_speedway_best_pairs
900x400_sec
900x400_spacer_ulicami
900x400_zpb