Praca

Nazwa stanowiska: WEB Developer

Opis stanowiska:
• projektowanie, implementacja i wdrażanie serwisów internetowych,
• dostosowanie istniejących stron do potrzeb klientów

Wymagania:
• znajomość HTML5, CSS3, PHP, SQL, JavaScript
• umiejętność projektowania i implementacji serwisów responsywnych (RWD)
• znajomość języka angielskiego
• umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i zaangażowanie w realizowanych projektach

Mile widziane:
• znajomość Python
• znajomość zagadnień SEO
• doświadczenie w konfigurowaniu usług serwerowych
Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)
• Satysfakcjonujące warunki finansowe
• Dostęp do najnowszych technologii
• Przyjazną atmosferę w pracy

Oczekujemy na twoją aplikację pod adresem: praca@rosmedia.us

Stanowisko: iOS, Android Developer

• implementacja nowych projektów
• rozwój istniejącego oprogramowania głównie na platformę iOS
Wymagania:
• bardzo dobra znajomość Objective C (Swift), (mile widziane C++)
• umiejętność pracy w środowisku XCode
• doświadczenie w projektowaniu, implementacji, testowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych
• doświadczenie w budowaniu Autolayout
• dobra znajomość języka angielskiego

• znajomość Cocos 2D-x
• znajomość CocoaPods, Git
• doświadczenie pracy z API: YouTube, Google, Facebook, Firebase
• znajomość Java
• znajomość narzędzi Gradle, Android Studio, Cocos Creator/Cocos Studio