Transmisje na żywo

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Realizujemy transmisje live z obrazem w jakości Full HD, dzięki czemu przekazywany obraz jest doskonały a jego oglądanie zrobi wrażenie na Twoich odbiorcach. Nasza technika i umiejętności zespołu zapewnią Twoim transmisjom internetowym wyjątkowy charakter.

Nieograniczony dostęp dla widzów

Wskaż nam, gdzie i kto ma oglądać transmisję z organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Jeśli nie masz doświadczenia w tym zakresie, doradzimy czy transmisja online powinna znaleźć się na stronie www czy też w Social Media. Jeśli zechcesz - obejrzą ją wszyscy, a jeśli nie – tylko wybrani. My doradzimy - Ty zdecydujesz - resztę zostaw nam.

Nieograniczony zasięg

Internet nie zapomina – wykorzystaj to do promocji.
Posiadamy zespół i umiejętności, które pozwolą dotrzeć z materiałem zarejestrowanym podczas transmisji live z eventu do ściśle określonej i wyznaczonej grupy odbiorców na YouTube. Możemy stworzyć dla Ciebie kanał lub zająć się optymalizacją Twoich mediów, takich jak Facebook i YouTube. Gwarantujemy dotarcie do wskazanej liczby odbiorców. Jeśli ich nie znasz, nasi specjaliści przygotują analizy grup docelowych.

Kompleksowa usługa filmowa i fotograficzna

Wykorzystaj film z wydarzenia jako wizytówkę Twojej działalności. Nasz zespół operatorski przygotuje dodatkowe nagrania video i fotografie z wydarzenia, które uzupełnią materiał z transmisji live. Zajmiemy się także montażem materiału i stworzymy dla Ciebie film reklamowy. Pokaż obecnym i potencjalnym partnerom biznesowym czym się zajmujesz.

Statystyki

Po zakończonej transmisji live, przygotujemy i przekażemy pełne statystyki, dzięki którym dowiesz się, ile osób obejrzało transmisję na żywo z Twojego wydarzenia. Jeśli Twoim zdaniem, zbyt mało osób obejrzało Twoją relacje, nic straconego! Cofnij się do punktu Nieograniczony dostęp.

Technika

Dostosowujemy technikę do Twoich potrzeb. Możemy realizować transmisje wielokamerowe (do 10 kamer) a jeżeli jest taka potrzeba, to transmisja może być emitowana w kilku językach jednocześnie. Kamery dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta.

realizacja eventow na żywo

realizacja eventów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja konferencji na żywo

realizacja konferencji na żywo

realizacja eventów na żywo

realizacja transmisji na żywo

realizacja transmisji sportowych

realizacja transmisji na żywo

realizacja transmisji sportowych

realizacja transmisji sportowych