Aktualności

Aktywna Bydgoszcz jedyna taka aplikacja w Polsce

„Tadam”, co w tym przypadku oznacza – zakończyliśmy prace nad mobilną aplikacją Aktywna Bydgoszcz i oddaliśmy w ręce a dokładnie na telefony amatorów sportu w Bydgoszczy. Nasze kilkadziesiąt tysięcy linijek kodu już jest wprowadzane w ruch i dostępne w sklepach Google Play oraz App Store.

230x0wJedyna taka aplikacja w Polsce, bo dedykowana amatorom sportu w Bydgoszczy, w oparciu o wszystkie możliwości, propozycje i infrastrukturę sportową miasta, z podstawowymi funkcjami monitorowania aktywności oraz z pełnym dostępem do analizy wyników naszego treningu.

Aplikacja „Aktywna Bydgoszcz” to jedyna aplikacja, która jest użytecznym programem na smartfony dla miłośników sportu, ale także platformą komunikacji oraz bazą informacji o aktywności i zaangażowaniu sportowym mieszkańców naszego miasta. Powodem do pobrania aplikacji są jej podstawowe narzędzia oraz personalizacja opcji systemu. Do wyboru aż 10 dyscyplin a przy każdej możliwość sprawdzenia wyników i efektów treningu, jak również dostęp do powiadomień z uwzględnieniem dyscypliny, która nas interesuje.

Aplikacja mierzy czas, pokonany dystans i spalone kalorie. Ponadto zapisuje przebyte szlaki i oznacza je na mapie. Chcemy wyjść pobiegać, sprawdzimy dostępne trasy, filtrując informacje na te, które są w naszej okolicy i mają wybrany przez nas dystans. Interesujemy się TYLKO Nordic Walking, nie będziemy dostawać powiadomień o zawodach kolarskich.

A jak już zawody, to oprócz informacji promujących sportowe zmagania w Bydgoszczy, w aplikacji znajdziecie nasze ulubione panele WYZWANIA i GRY MIEJSKIE. Poprzez dobrą zabawę Aktywna Bydgoszcz wynagrodzi Wasz wysiłek. Aktywny kalendarz, mapa stacji rowerowych, lista aktywnych miejsc w połączeniu z mapą…wszystko znajdziecie w aplikacji.

 

Jedyne czego aplikacja nie prezentuje, to godzin pracy nad tworzeniem kilkudziesięciu tysięcy linijek kodu i godzin testów. Dziękujemy za pomoc wszystkim testerom, szczególnie tym PRO – „Z poziomu konta testowego wszystko działało fantastycznie. Poza tym zauważyliśmy kilka ciekawych funkcji, w których ta aplikacja może się rozwijać, czyli przede wszystkim gry miejskie, które mogą aktywizować nie tylko te osoby, które na co dzień biegają czy jeżdżą na rowerze, ale też całe rodziny, bo to może być sport w formie rozrywki” – podsumował testy Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Enea Bydgoszcz Triathlon, dodając podczas konferencji prasowej – „Kibicujemy projektowi i będziemy go wspierać.”

Kibicujemy wszystkim użytkownikom aplikacji! Przyjemnego użytkowania!

android appstore