Filmowanie dronem – tel. 665 010 072

Jaką cechę wspólną mają filmowcy z Hollywood i My? Latamy takimi samymi dronami – DJI Inspire 2, którym nagrywamy materiał wideo w jakości 5,2K. Chcesz zobaczyć, jak Twoja firma czy zorganizowana impreza wygląda z “lotu ptaka” – pozwól nam nakręcić o tym film.

 

PastedGraphic-1

 

Nasi operatorzy posiadają niezbędne licencje, szkolenia i ubezpieczenia konieczne do komercyjnego użytkowania statków powietrznych.

dron_1

Przy obsłudze lotów pracują dwie osoby – operator UAVO oraz operator kamery. Za nami jest też spore doświadczenie – na zlecenie naszych Klientów zrealizowaliśmy kilka tysięcy minut lotu i nagraliśmy ponad 3 terabajty danych. To wszystko po to, aby cały czas doskonalić swoje umiejętności w celu realizowania zamówień z najwyższą starannością i jakością.

dron_2

Nasz dron może transmitować obraz na żywo na telebim podczas eventu.

Procesory i oprogramowanie wykorzystywane w kamerze naszego drona są zbliżone do jakości kamer Arri Alexa Mini i Red Scarlet, to najwyższa klasa światowa.
20,4 miliona megapikseli posiada kamera zainstalowana w dronie, to wartość równa najbardziej zaawansowanym aparatom wykorzystywanym do realizacji fotografii artystycznej.

5,2K
W takiej rozdzielczości nagrywamy filmy

filmowanie_dronem_boguslaw_woloszanskiTajna Historia XX wieku – realizacja zdjęć z Bogusławem Wołoszańskim

filmowanie_dronem_bydgoszcz_01

filmowanie_dronem_bydgoszcz_02

filmowanie_dronem_bydgoszcz_03

filmowanie_dronem_bydgoszcz_04

filmowanie_dronem_bydgoszcz_05

filmowanie_dronem_bydgoszcz_06

 

Kontakt
Rafał Pyszka
rafal@rosmedia.pl
+48 665 010 072