Aktualności

Międzynarodowe Zawody Spinningowe o puchar Manyfik

Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych – silnego wiatru i deszczu udało nam się zrealizować projekt, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu….
Tak, to Manyfik Fishing Challenge – międzynarodowe wędkarskie zawody spinningowe, które odbyły się w dniach 21-23 września 2018 roku w Lubniewicach.

Zawody Manyfik to 300 zawodników, 150 teamów, 2 jeziora, 8 bezprzewodowych kamer na łodziach, 3 kamery w studio, 2 kamery mobilne, drony i….. ryby.

Wraz z HOOKA TV – Polską Telewizją Wędkarską zrealizowaliśmy transmisję na żywo z zawodów z wykorzystaniem ośmiu bezprzewodowych kamer zainstalowanych na łódkach zawodników. Tego w Europie jeszcze nie było…

Specjalnie dla widzów HOOKA TV – Polska Telewizja Wędkarska przygotowała studio telewizyjne, w którym mogliśmy posłuchać rozmów ze startującymi teamami oraz goścmi specjalnymi. Imprezę poprowadził Robert Czebotar.

Wielkie gratulacje dla Arkadiusz Stawiarski z Manyfik za zorganizowanie zawodów oraz pomysł licytacji głównej nagrody Challenge czyli łodzi. Licytacja miała na celu zbiórkę pieniędzy potrzebnych na operację dłoni Martynki – Pomagamy Martynce – Chwycić Szczęście.