Transmisje na żywo

Transmisje live

Organizują Państwo wydarzenie sportowe, kulturowe, muzyczne lub ciekawą imprezę? Jeśli tak, można w prosty sposób zwiększyć jej popularność, udostępniając transmisję na żywo, dostępna do obejrzenia w internecie. Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją transmisji na żywo. Dysponujemy fachową wiedzą i profesjonalnym sprzętem, pozwalającym przygotować transmisję z każdego wydarzenia.

W ofercie posiadamy następujące usługi

• transmisje z wydarzeń – niezależnie od ich charakteru, mogą Państwo uczynić je widocznymi dla widzów z całego świata. Zebrania w firmie, konferencje, prezentacje, obrady samorządu, rad osiedli i znacznie więcej wydarzeń, które powinny zostać upublicznione i stać się jawnymi dla każdego zainteresowanego nimi,

• transmisje z koncertów – koncerty znanych muzyków i zespołów cieszą się wielką popularnością. Dla osób, którym nie udało się zakupić biletów lub pojawić się w określonym miejscu, dostępne są transmisje live w internecie. Do ich obejrzenia wystarczy urządzenie z dostępem do sieci. Zapewniamy bardzo wysoką jakość dźwięku i obrazu, realizowaną przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu.

• transmisje sportowe – transmitujemy na żywo mecze, wyścigi, maratony, olimpiady, zawody i inne wydarzenia sportowe. Z naszych usług korzystają kluby sportowe, szkoły oraz drużyny amatorskie. Wykorzystując możliwości nowoczesnych technologii, nie tylko popularyzujemy sport, ale również przyczyniamy się do rozwoju kariery zawodowej sportowców zawodowych i pasjonatów.

Zamówione przez Państwo transmisje mogą być realizowane przy pomocy dwóch najpopularniejszych serwisów społecznościowych.

• Realizacja transmisji facebook – transmisja będzie dostępna na żywo dla wszystkich użytkowników tego serwisu. Aby ją obejrzeć wystarczy posiadać aktywne konto w serwisie i wejść na stronę – fan page, na której transmisja będzie publikowana.

• Realizacja transmisji youtube – do obejrzenia transmisji na żywo w tym serwisie, nie jest wymagane założenie konta, chyba że transmisja będzie prywatna, dla wybranych użytkowników. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz świetne brzmienie dźwięku.

realizacja eventow na żywo

realizacja eventów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja koncertów na żywo

realizacja konferencji na żywo

realizacja konferencji na żywo

realizacja eventów na żywo

realizacja transmisji na żywo

realizacja transmisji sportowych

realizacja transmisji na żywo

realizacja transmisji sportowych

realizacja transmisji sportowych