Aktualności

„Sacrum Natury” – Koncert Jubileuszowy z okazji 20-lecia odnowienia Willi Decjusza w Krakowie – Realizacja live

W niedzielę 27 września 2015 roku odbył się koncert organowy w Villi Decjusza w Krakowie. Zrealizowaliśmy kompleksowo transmisję live uwzględniające pełną obsadę kamerową, realizację video, obsługę dźwięku oraz transmisję na kanał YouTube Classical Music.
Osiem stopni Celsjusza nie odstraszyło widzów i uskrzydliło jeszcze bardziej głównych wykonawców.

„Sacrum Natury” – to muzyczne widowisko wkomponowane z zabytkową przestrzeń renesansowej Willi, wyjątkowe połączenie muzyki, światła i obrazu.

Muzyka organowa – kojarzona z zamknięta przestrzenią dostojnych świątyń i katedr – zabrzmi tym razem w bliskości z naturą. Z loggii Willi Decjusza dźwięk organów będzie rozchodził się w przestrzeń parku, a publiczność zgromadzona na głównym dziedzińcu będzie mogła podziwiać muzyczny spektakl wypełniający dźwiękiem i światłem zabytkową przestrzeń.

Program muzyczny w wykonaniu Witolda Zalewskiego – organisty w Królewskiej Katedrze na Wawelu, Łucji Czarneckiej – sopran, Katarzyny Mulak – obój, Wacława Mulaka – trąbka, będzie obejmował dzieła kompozytorów klasycznych oraz współczesnych. W programie koncertu znajdą się m.in utwory Jana Sebastiana Bacha, Antonio Vivaldiego, Georga Friedricha Haendla, ale również Theodora Dubois, Gabriela Faure czy Andrew Webbera.


Zdjęcia z realizacji:

 


Koncert do obejrzenia poniżej: